طراحی سایت ارزان قیمت

تا قبل از شیوع بیماری کرونا شاهد این بودیم، که اغلب کسب و کار ها به صورت حضوری کار خود را انجام می دادند اما با شیوع گسترده بیماری کرونا بیشتر آنها مجبور شده اند، برای اینکه محصولات و خدمات خود را به فروش برسانند، اقدام به طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار آنلاین کنند.

 • کسب و کار آنلاین انواع مختلفی دارد،
 • که قدم اول آن ایجاد و طراحی سایت یا همان به اصطلاح Web Design می باشد.
 •  

طراحی سایت فروشگاهی

شما می توانید با سپردن طراحی سایت خود به یک تیم حرفه ای و مجرب کسب و کار خود را در کمتر از ۱۵ روز راه اندازی کنید و در مدت زمان ۷ روز کسب و کار خود را در صفحه اول گوگل مشاهده کنید.

طراحی سایت شرکتی 

 • این یک پیشنهاد خوب می باشد تا بدین وسیله بدون هیچ دردسری کسب و کاری آنلاین داشته و باشید‌.
برررسی سئو سایت
طراحی سایت شرکتی ددیفالت
طراحی سایت شرکتی ددیفالت

4.5 میلیون تومان

 • هاست اشتراکی تا 1g رایگان
 • دامنه ir رایگان
 • پشتیبانی یک ماهه رایگان
 • آموزش کار با سایت رایگان
طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت فروشگاهی

6.5 میلیون تومان

 • هاست تا 1g رایگان
 • دامنه ir رایگان
 • پشتیبانی یک ماه رایگان
 • بهینه سازی رایگان
 • آموزش کار با سایت
طراحی سایت اختصاصی
طراحی سایت اختصاصی

قیمت گذاری بر حسب امکانات

 • هاست تا 1g و دامنه ir رایگان
 • ssl حرفه ای
 • طراحی اختصاصی
 • بهینه سازی رایگان
 • آموزش رایگان
 • و آماده سازی امکانات مد نظر شما
تعریف طراحی سایت

طراحی سایت چه مزایایی دارد؟

معمولا اکثر کارها مراحل مختص به خود را دارند، چه برسد به طراحی سایت. ایجاد سایت فرایند هایی همچون: لایه سازی صفحات وب، طراحی گرافیکی، تولید محتوا و اصول سئو را شامل می شود.

شما در هر کاری قبل از اینکه به انجام آن بپردازید، باید مزایا و معایب آن را در نظر بگیرید؛ پس ساخت یک وب سایت هم از این قاعده مستثنی نمی باشد و نیازمند این است، که قبل از هر چیز آگاهی مناسبی از مزایای آن چیز به دست بیاوریم.  در بخش زیر قصد داریم، برخی از کاربردی ترین مزایای راه اندازی سایت را به طور اختصاصی و حرفه ای برای شما ذکر کنیم.

 • با طراحی سایت خیلی راحت می توانید از رقبای خود پیشی بگیرید و خود را از آنها متمایز کنید.
 • یکی از مهم ترین مزیت های ایجاد سایت جذب مشتریان بیشتر می باشد.
 • برای اینکه کاری کنید تا برندینگ خود را بهبود ببخشید، طراحی سایت یکی از بهترین گزینه ها برای شما به شمار می آید.
 • طراحی سایت هیچ گونه محدودیتی از جانب مکان ندارد و شما توانید از سر تا سر ایران مشتری داشته باشید و کسب و کار خود را بیش از پیش گسترش دهید.
 • از دیگر مزایای سایت می توان ۲۴ بودن آن را برای شما نام برد. یعنی در ۲۴ ساعت از شبانه روز این قابلیت برای شما وجود دارد، که محصولات و خدمات خود را به فروش برسانید.
 • اگر هزینه ذهن شما را درگیر کرده است، باید بگوییم که خوشبختانه راه اندازی سایت این امکان را برای شما مهیا کرده است، تا هزینه های خود را به مقدار بسیار زیادی کاهش دهید.
 • در وب سایت شما نیازی نیست، در یک مکان ثابت باشید بلکه می توانید تنها با داشتن یک سایت حرفه ای به کار خود بپردازید و درآمد خود را روز به روز افزایش دهید.
 • گاه ارزش و اعتبار کسب و کار از هر چیزی برای شما مهمتر می شود؛ در حقیقت کار اصلی در طراحی ارتقا دادن ارزش و اعتبار کسب و کار شما می باشد.

مراحل ساخت سایت

انواع دیجیتال مارکتینگ

ایجاد سایت به مراحلی گفته می شود، که یک تیم طراحی مسئولیت هایی از جمله: ساخت یک پایگاه اینترنتی را از لحاظ معرفی، اطلاع رسانی و در آخر ارائه محصولات قبول می کند.

ساخت سایت همانند موارد دیگر مراحلی برای انجام دادن دارد، که اگر هر کدام از آنها به درستی انجام نشود و یا از آنها چشم پوشی شود، قطع به یقین در آینده با مشکلاتی رو به رو می شوید؛ پس پیشگیری بهتر از درمان است. طبق محاسبه های دقیقی که انجام شده است، فرآیند طراحی  شامل ۴ دسته زیر می شود.

طراحی وایر فریم

اولین مرحله ای که تیم حرفه ای آن را انجام می دهند، طراحی یک نمای کلی از سایت بر اساس نیاز مشتری و نوع سایت مورد نظر مشتری انجام می شود. لازم به ذکر است، نمای کلی از سایت مواردی را شامل خود می کند؛ از قبیل: یک نمونه نقشه کلی از صفحات سایت ، تعیین کردن جایگاه ها و چیدمان المان ها و عناصر مخصوص سایت.

طراحی گرافیک سایت

پس از طراحی وایر فریم، نوبت به مرحله دوم یعنی طراحی گرافیک سایت می رسد. در این مرحله باید به طور اختصاصی به راه اندازی سایت مورد نظر بپردازید. برای اینکه مسئولیت خدمات طراحی گرافیک سایت را عهده دار شوید، قبل از هر چیز باید کسب و کار اینترنتی را در نظر بگیرید؛ سپس با استفاده از نرم افزار های مخصوص گرافیک، طراحی را انجام دهید.

کد نویسی و برنامه نویسی

مرحله سوم یعنی مدیریت سایت است، که خوشبختانه برای مدیریت سایت روش های گوناگونی وجود دارد؛ به همین خاطر شما هیچ گونه محدودیتی به این خاطر ندارید. برای نمونه می توانید از سیستم های گوناگونی مثل: وردپرس و یا سیستم  طراحی یک فریم ورک اختصاصی برنامه نویسی استفاده کنید و نگرانی از این بابت نداشته باشید. این امکان برای شما فراهم شده است تا هر کدام از این سیستم ها را بر اساس به موارد مهمی مثل: نیاز مشتری و هزینه ها انتخاب کنید.

راه اندازی سایت

اخرین مرحله از ساخت سایت، راه اندازی سایت می باشد . زمانی که توانستیم مراحل قبلی را به خوبی پشت سر بگذاریم؛ باید راه اندازی سایت را در بستر جهانی اینترنت آغاز کنیم. در مرحله اول باید  یک هاست و یا حتی یک نام دامنه مناسب تهیه کنیم، بعد از اینکار سایت را پیکر بندی می کنیم و در نهایت بعد از تولید محتوا برای تمامی قسمت های سایت آن را در دسترس عموم مردم قرار خواهیم داد.

شرکت طراحی سایت در تهران

شرکت وب یار سئو با بیش از 5 سال ارائه خدمات به مشتریان خود در تهران و سایر نقاط کشور آماده ارائه بهترین خدمات چه از نظر کیفی و چه از نظر هزینه ای به شما صاحبان کسب و کار است.

انواع کد نویسی در طراحی سایت

اکنون که با مراحل طراحی سایت آشنایی پیدا کردید، بهتر از با انواع آنها هم آشنا شوید و از اطلاعات ارزشمند آنها بهره مند شوید.

در کل طراحی سایت دو نوع دارد.

حال هر کدام از انواع طراحی سایت را به صورت خیلی مختصر و مفید برای شما توضیح می دهیم.

استاتیک یا ایستا

در این مدل از طراحی سایت ها فقط یک بخش فرانت اند انجام می شود‌.

این نوع از طراحی سایت ها، شما وظیفه دارید که مطالب و محتویات سایت را فقط و فقط یک بار جمع آوری کنید؛

در مرحله بعد هر کدام از صفحات سایت را نه به طور همزمان بلکه باید جداگانه طراحی و در سایت قرار دهید.

ایجاد هر  تغییری چه کوچک و چه بزرگ در سایت استاتیک یا ایستا تنها باید توسط طراح و کارشناس سایت انجام شود؛ نه هیچ کس دیگری.

سایت استاتیک یا ایستا معمولا برای کسانی مناسب می باشد، که محتوای سایت آنها خیلی دیر به دیر تغییر پیدا می کند.

سایت دینامیک یا پویا

در نوع اول از طراحی سایت ها مشاهده کردید، که فقط بخش فرانت اند Front End انجام می شود.

ولی در سایت دینامیک یا پویا متوجه خواهید شد، که هر دو بخش یعنی فرانت اند و بک اند قابلیت انجام شدن را دارند. در مقابل سایت بالا، سایت پویا نیاز دارد، که همواره در حال تغییر می باشد.

گاهی اوقات بر اساس کاربرد سایت، محتوا ها طراحی می شوند و گسترش پیدا می کند.

وظیفه مهم سایت دینامیک این می باشد تا پویانمایی سایت را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

همچنین از دیگر وظایف آنها طراحی اسکریتی می باشد تا به وسیله ی آن سایت کاملا پویا باشد.

هزینه طراحی سایت با توجه به چه عواملی تعیین می شود؟

شما برای هر کاری باید هزینه ای پرداخت کنید، طراحی سایت که دیگر جای خود را دارد. هزینه سایت تابع عوامل گوناگونی می باشد، که بر روی کم یا زیاد بودن هزینه بسیار تاثیر گذار می باشد.( جهت مشاوره به اینستاگرام مراجعه نمایید)

دامنه یا آدرس سایت

دامنه یا آدرس سایت از عواملی به حساب می آید، که نقش موثری در تعیین هزینه های طراحی سایت ایفا می کند‌. هزینه ی دامنه ها کاملا با هم متفاوت بوده و هیچ کدام با یکدیگر یکی نمی باشند. شما قادر هستید، آدرس ها را به دو صورت یعنی سالانه و یا ۵ ساله اجاره کنید.

هزینه هاست

قرار گیری سایت شما بر روی هاست تاثیر شگفت انگیزی در هزینه های طراحی سایت دارد. شما با تهیه یک هاست امن و قابل اطمینان می توانید هزینه های آن را به دو صورت ماهانه یا حتی سالیانه پرداخت کنید.

هزینه طراحی وب سایت

طراحی وب سایت خود شامل دو روش می باشد؛ از همین رو هزینه طراحی وب سایت از این دو روش با یکدیگر اصلا یکی نیست. ضروری است تا به این موضوع اشاره کنیم، عواملی همچون: مهارت طراحی ، امنیت طراحی و غیره بر روی این هزینه ها تاثیر گذار می باشند.

آموزش

شما باید قبل از هر چیز آموزش مناسبی برای این کار ببینید و گرنه خیلی زود به مشکل بر می خورید. بنابراین لازمه ی انجام این کار آموزش دیدن قبل از هر کاری می باشد.

هزینه تولید محتوا

در تولید گذاری محتوا اغلب هزینه ها بر اساس میزان توانایی و سابقه کارشناس ها متفاوت می باشد.

هزینه سئو سایت

هزینه خدمات سئو با توجه به مواردی مثل: کلمات کلیدی، حجم فعالیت و… تعیین می گردد و هزینه ها به هیچ وجه یکسان نمی باشد.

هزینه پشتیبانی سایت

از مهم ترین هزینه ها، هزینه پشتیبانی سایت می باشد، که با توجه به نوع درخواست شما محاسبه می شود‌.

امکانات مورد نیاز

این احتمال وجود دارد، که به جز اینهایی که ذکر شد، شما به امکانات متفاوت تری نیاز داشته باشید، که هزینه ی اینها به پای شما خواهد بود.

هزینه های طراحی سایت

طراحی سایت اقساطی

وقتشه که انتخاب درستی انجام بدی

وب یار سئو

میتونی حتی سایت به صورت اقساطی سفارش بدی

طراح سایت

همان طور که گفته شد سایت شما حکم هویت کاری شما را دارد و می تواند در موفقیت های آینده تان نقش بسزایی داشته باشد، به همین خاطر به هیچ عنوان سعی نکنید که با سپردن کار به یک فرد کم تجربه سایت خود را بسازید.

تجربه کاری در همه مشاغل جایگاه مهمی دارد و از اهمیت ویژه ای برخوردار است. افرادی که مدت زیادی است در یک زمینه کاری فعالیت می کنند با پستی و بلندی های آن راه و چالش هایی که در انجام کار وجود دارند به خوبی آشا هستند به همین جهت مطمئنا خواهند توانست که کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

چنین افرادی بارها مسیرهای مختلف را امتحان کرده اند و راه رسیدن به موفقیت را می دانند. آن ها بارها آزمون و خطا داشته اند و با تجربه ای که در این مسیر اندوخته اند فرمول موفقیت را به دست آورده اند. تجربه کلیدی است که می تواند مسیر دستیابی به موفقیت را کوتاه تر کند. پس حتما از تجربه تیم طراح سایت خود اطمینان حاصل کنید و آن را مد نظر قرار دهید.

چگونه یک تیم خبره برای طراحی سایت خود پیدا کنیم؟

در شهر های بزرگ معمولا تعداد تیم هایی که در حوزه دیجیتال مارکتینگ و طراحی وب سایت فعالیت می کنند زیاد می باشد. هنگامی که قصد طراحی وب سایت برای شما به یک امر قطعی و حتمی بدل شد، باید کار انجام آن را به یک تیم خبره بسپارید. زیرا وب سایت شما در دنیای امروز به عنوان هویت شما مطرح می شود و هر کس قصد آشنایی با شرکت یا کسب و کار شما را داشته باشد اولین کاری که می کند این است که نام شما یا کسب و کار و برندتان را در موتورهای جستجو سرچ کند.

تجربه اولین بازدید از وب سایت شما می تواند تاثیر زیادی روی شناخت افراد از شما بگذارد.

هنگامی که افراد از سایت شما بازدید می کنند، اگر با یک سایت حرفه ای مواجه شوند احساس می کنند که با یک تیم حرفه ای سر و کار دارند که برای هویت خود و کاری که انجام می دهند واقعا ارزش قائل هستند. اما برعکس اگر سایت شما برای شما ارزش چندانی نداشته باشد و اهمیت زیادی به طراحی آن ندهید ممکن است مشتری های شما نیز به اندازه کافی شما را جدی نگیرند.

برای این که یک سایت حرفه ای و به یاد ماندنی و خاص داشته باشید، باید از یک تیم زبده بخواهید که کار طراحی و ساخت آن را به عهده بگیرد.

همان طور که برای شناختن انواع کسب و کار ها و تشخیص میزان تجربه و مهارت آن ها راه هایی وجود دارند، شما می توانید با توجه به مواردی متوجه شوید که آیا یک تیم حرفه ای را برای پیش بردن اهداف خود به کار گرفته اید یا خیر.

پیش از این که با یک تیم یا یک فرد قرارداد کاری امضا کنید باید طی یک دیدار کاری با آن ها صحبت کنید و نیاز ها و توقعات خود را با آن ها در میان بگذارید.

این مرحله حتما باید در نظر گرفته شود. طی صحبت هایی که دارید، نیازهای خود از طراحی سایت برای کسب و کارتان را به وضوح عنوان کنید و ایده های مختلف را به بحث بگذارید تا مطمئن شوید که خواسته های شما از نظر فنی قابل اجرا هستند و ایده هایی که دارای محدودیت هستند را ویرایش کنید

توصیف خدمات وب یار سئو

آنچه مشتریان درباره
تیم ما
می گویند؟

همکاری بسیار خوبی بود دقیقا مطابق با نیاز بنده و با صبر و حوصله کامل سایت مورد نظرم رو در زمان نسبتا کوتاهی آماده کردن آقای محسنی و تیمشون
حسن جعفری
مشتری عزیز
متاسفانه قبل از همکاری با تیم آقای محسنی سایت خودم رو به شرکت دیگه ای سپرده بودم و وقتی که انتقال هاست صورت گرفت صدمات جدی به سایتم وارد شد که خوشبختانه تیم وب یار سئو تونستن این مشکلات رفع کنند
مهندس قانعی
مدیر سایت تجارت آفرین
یک تیم حرفه ای با صبر و حوصله تمام کارای انتقال سایت بنده از آدرس قدیم به جدید رو انجام دادن و حالا پروژه سئو سایتم هم میخوام به تیم آقای خدابنده بسپارم
فاطمه عباسی
مدیر سایت روانشناسی
AI Chatbot Avatar
گفتگو با شخص حقیقی چت کن با من