آموزش سئو بازاریابی دیجیتال

شرکت سئو خوب چه ویژگی ها و وظایفی دارد؟

شرکت خدمات سئو تکنیکال در تهران

شرکت سئو سایت

آگاهی از وظایف و ویژگی های یک شرکت سئو خوب به عنوان یکی از مهمترین مسائل در پیشرفت کسب و کارهای اینترنتی به شمار می آید.

هر کسب و کار اینترنتی باید تکنیک های سئو را در سایت خود پیاده کند تا توسط مشتریان بیشتری و نتایج جستجوی گوگل دیده شود.

در واقع می توان گفت که یک وب سایت بدون اجرای تکنیک های سئو رشد و توسعه کافی نخواهد داشت. و شما حتما بعد از طراحی سایت باید به فکر سئو آن باشید.

پیاده سازی تکنیک های سئو در وب سایت به متخصصین و شرکت های معتبر در این زمینه نیاز دارد.

از جمله سوالاتی که ممکن است کاربران در این زمینه داشته باشند این است که وضعیت سئوی سایت چگونه محاسبه می شود؟

مسئولیت های یک شرکت سئو چیست؟

در انتخاب شرکت سئو چه معیارهایی را باید در نظر بگیریم؟

در مطلب وظایف و ویژگی های یک شرکت سئو خوب به همه سوالات ذکر شده پاسخ خواهیم داد.

شرکت سئو و وظایف آن

شرکت سئو و وظایف آن

یک شرکت سئو از تکنیک های سئو در وب سایت خود استفاده می کند تا اطمینان حاصل کند که آنها در نتایج جستجو برای مشتریان با کلمات کلیدی هدفمند ظاهر می شوند. در این بخش از مقاله وظایف و ویژگی های یک شرکت سئو خوب وظایف یک شرکت سئو را مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌ دهیم.

سرعت بارگذاری سایت را بالا ببرد

یکی از مهمترین مواردی که روی سئو تکنیکال سایت تاثیر می گذارد سرعت وب سایت است. در واقع تنها هدف شرکت های سئو تولید محتوا و دریافت بک لینک از سایر وب سایت ها نیست،

بلکه جنبه های فنی وب سایت را نیز در نظر می گیرند که بر سئو سایت تأثیر می گذارد. یکی از فعالیت های شرکت های دیجیتال مارکتینگ در زمینه افزایش سرعت صفحات، نصب پلاگین های مختلف در این زمینه است.

و یا حتی پشتیبانی فنی سایت شما را بعهده بگیرند.

مطلب یا محتوا جدید آماده کند

یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار برای افزایش seo وب سایت ها، تولید محتوای مفید و قابل استفاده است. برای این کار، شرکت های سئو سایت همیشه در مورد موضوعات مرتبط با حوزه کاری وب سایت مورد نظر تحقیق می کنند و در همان زمینه تولید محتوا می کنند.

مطالب قبلی سایت را مشاهده نماید

یکی دیگر از فعالیت هایی که شرکت های دیجیتال مارکتینگ برای افزایش سرعت سایت انجام می دهند، بررسی محتوای قبلی سایت و یافتن کلمات کلیدی مرتبط است. همچنین لینک های داخلی محتوا را بررسی می کند و لینک های جدید اضافه می کند.

کلمات کلیدی مرتبط را جستجو کند

کلمات کلیدی کلماتی هستند که کاربران در گوگل جستجو می کنند تا به سایت شما برسند. در نتیجه استفاده از چنین کلماتی در محتوای کل سایت و قسمت های مختلف آن باعث بهبود رتبه سئوی شما می شود. در نتیجه، آنها از کنسول جستجوی گوگل، تجزیه و تحلیل رقبا و غیره برای شناسایی کلمات کلیدی مرتبط با موقعیت شما استفاده می کنند. از ابزارهای مختلفی مانند Keyword Tool برای این کار نیز میتوان استفاده کرد.

لینک سازی خارجی

بک لینک دریافت کند

بک لینک یا لینک بیلدینگ یکی دیگر از راه های موثر برای افزایش سئو سایت شماست.

شرکت های دیجیتال مارکتینگ با بررسی سایت های پربازدید مرتبط با کسب و کار شما بک لینک دریافت می کنند. روش های دریافت بک لینک شامل نوشتن و بازنشر گزارش و غیره است.

بررسی ویژگی های یک شرکت سئو خوب

ویژگی های بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ را بررسی کنید

در بخش های قبلی مطلب وظایف و ویژگی های یک شرکت دیجیتال مارکتینگ خوب به وظایف و مسئولیت های بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ اشاره کردیم. حال قصد داریم ویژگی های این شرکت را بررسی نماییم.

در کلمات مرتبط با فعالیت خود رتبه داشته باشد

یکی از فاکتورهایی که در انتخاب شرکت دیجیتال مارکتینگ باید به آن توجه کنید، رتبه شرکت و کلمات کلیدی مرتبط با حوزه فعالیت است. زیرا اگر این شرکت مورد تایید گوگل و کاربران باشد برای کلمات کلیدی در زمینه سئو نمایش داده می شود.

تعرفه مساوی دریافت نماید

یکی دیگر از ویژگی های شرکت های دیجیتال مارکتینگ خوب، هزینه های مقرون به صرفه آنها است. برخی از مشتریان سئو سایت خود را به دست شرکت هایی می سپارند که هزینه کمتری دارند.

برخی از این شرکت ها خدمات کافی ارائه نمی دهند. در نتیجه، شرکت هایی که هزینه کمتری برای سئو دریافت می کنند، ممکن است همیشه انتخاب مناسبی نباشند.

نظرات مشتریان را بررسی کند

بررسی نظرات مشتریان یکی دیگر از مواردی است که باید قبل از انتخاب یک شرکت دیجیتال مارکتینگ بررسی کنید. شما می توانید با بررسی سهام، تماس با مشتریان قبلی و نظرات آنها، مورد مناسب را انتخاب کنید.

بهترین شرکت سئو در ایران

مزیت های استفاده از یک شرکت سئو خوب

در این بخش مطلب وظایف و ویژگی های یک شرکت سئو خوب باید اشاره کنیم که مورد استفاده قرار دادن و استخدام یک متخصص سئو برای کسب و کار شما مزیت های فراوانی را به دنبال خواهد داشت. مهمترین و اصلی ترین مزایای استفاده از یک شرکت دیجیتال مارکتینگ خوب شامل موارد زیر می شود.

بهبود بخشیدن به رتبه در موتورهای جستجو

مجرب ترین شرکت دیجیتال مارکتینگ برای اینکه وب سایت شما  بالاترین رتبه را در موتورهای جستجو داشته باشد تمام سعی خود را می کند تا با به کارگیری تجهیزات و تکنیک های مدرن از تمام چیزهایی که برای بهبود سئو وب‌ سایت سایت شما مورد نیاز هستند کاملا آگاه می باشد.

کمک به بهبود کیفیت ترافیک وب سایت

یکی دیگر از مزایای استخدام متخصص سئو که باید در مطلب ویژگی ها و وظایف یک شرکت دیجیتال مارکتینگ خوب به آن اشاره کنیم این است که کیفیت ترافیک وب سایت را بهبود می بخشد.

شرکت های سئو به جز کمک به رتبه بالاتر در موتورهای جستجو، قادرند به افزایش کیفیت ترافیک وب سایت شما کمک کنند.

وب سایت شما باید برای کلمات کلیدی و عباراتی که بیشتر مرتبط با کسب و کار شما هستند ایندکس شود.

همانگونه که ترافیک مرتبط بیشتری را به وب سایت خود هدایت می کنید، نرخ تبدیل بالاتری دریافت خواهید کرد. زیرا افرادی که از وب سایت شما بازدید می کنند بیشتر به محصولات یا خدمات شما علاقه مند هستند.

ارائه نتایج قابل اندازه گیری

برعکس بعضی از استراتژی های بازاریابی سنتی، سئو به راحتی قابل پیگیری است و شما توانایی اندازه گیری را دارید. با درخواست از شرکت سئوی خود برای گزارش تجزیه و تحلیل ماهانه، می توانید درک بهتری از نحوه ارائه ارزش خدمات سئو برای کسب و کارتان داشته باشید.

رعایت اصول  سئو تکنیکال در شرکت سئو خوب

سئو تکنیکال کمی با پیچیدگی همراه می باشد و برای ساده کردن کار امکان تقسیم کردن آن به قسمت های کوچکتر وجود دارد.

قابلیت خرش یا کراول شدن، نمایه گذاری یا ایندکس شدن، در دسترس بودن یا رندر شدن، رتبه بندی و کلیک شدن جزء قسمت های اصلی سئو فنی محسوب می شوند. در بخش بعدی به برخی از اصول سئو فنی اشاره خواهیم کرد.

wp-rocket
افزونه افزایش سرعت سایت

افزایش سرعت سایت

اگر سرعت بار گذاری صفحات شما نسبت به رقبا کم تر باشد، با وجود این که محتوای سایت شما بسیار ارزشمند است باز هم دیده نخواهد شد و زحمات شما نتیجه ای که باید داشته باشند را نخواهند داشت.

امروزه بازه زمانی توجه افراد بسیار کاهش یافته است و چند ثانیه دیر تر منتظر ماندن برای باز شدن یک وب سایت باعث می شود که به قولی حوصله آن ها سر برود و در نتیجه تحربه کاربری خوشایندی از سایت شما نداشته باشند.

اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم میزانی که افراد باید منتظر لود شدن صفحه سایت شما بمانند باید در بازه 2 تا 7 ثانیه باشد و از این مقدار بیش تر نشود.

پس یکی از گام های مهم به جهت سئو تکنیکال سایت تان این است که شروع به بهبود زمان لود شدن سایت تان کنید تا بهترین تجربه کاربری ممکن را به مخاطبان سایت خود تقدیم کیند.

کاهش تعداد صفحات تکراری

وجود صفحاتی که محتوای تکراری دارند مشکلی است که بیش تر مواقع سایت های فروشگاهی با آن ها بیش از دیگران برخورد پیدا می کنند.

فرض کنید یک فروشگاه لباس 3 نوع مانتو ارائه می دهد که ویژگی های آن ها تماما مشابه یکدیگر است و تنها تفاوتی که با هم دارند مربوط به رنگ آن ها می شود. تمام 3 صفحه ای که به این محصولات مرتبط هستند دارای محتوای یکسانی خواهند بود که فقط در یک جا با هم اختلاف دارند.

گوگل در مواجهه با سایت هایی که در خود صفحات با محتوای تکراری جای داده اند عکس العمل دوستانه ای از خود نشان نمی دهد و رتبه بندی چنین سایت هایی تنزل پیدا می کند.

اقدامی که برای بر طرف نمودن این مشکل می توان انجام داد استفاده کردن از تگ کنونیکال است. کاربرد این تگ به این صورت است که با آن قادر خواهید بود به گوگل بفهمانید که کدام مطلب به عنوان مطلب اصلی در سایت شما وجود دارد و مطالب مشابه دیگر که نباید ایندکس شوند را نیز می توانید با آن مشخص کنید.

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

AI Chatbot Avatar
گفتگو با شخص حقیقی چت کن با من