آموزش نرم افزار حسابداری

Crm مدیریت مشتریان چیست و چه کاربردی دارد؟

Crm مدیریت مشتریان

Crm

Crm مدیریت مشتریان چیست؟

در گذشته های دور معمولا برای اینکه بتوان با مشتری ها ارتباط برقرار کرد، کار هایی زیادی باید صورت می گرفت تا این کار به درستی انجام شود و معمولا ارتباط برقرار کردن با مشتریان کار اصلا ساده ای نبود و پیچیدگی ها و دردسر های مخصوص به خود را داشت. خوشبختانه امروزه این ارتباط برقرار کردن هم از زمینه ی پیشرفت های فناوری به در نمانده است و تغییراتی در آنها صورت گرفته است، که مسلما به نفع انسان ها بوده است.

نرم افزار crm یکی از نرم افزار هایی می باشد، که برای برقراری ارتباط با مشتری شکل گرفته است و این امر را برای شما ساده تر از قبل کرده است. این نرم افزار چند سالی می شود، که در میان مردم جا گرفته است و آنها را به سوی خود کشانده است. با این وجود هنوز برخی از افراد آنطور که باید از نرم افزار Crm مدیریت مشتریان اطلاعی ندارند؛ که اصلا جای نگرانی ندارد، چرا که در این مقاله می توانند به اطلاعات مناسبی در رابطه با نرم افزار crm برسند.

در مقاله ی رو به رو قرار بر این است تا ما به توصیف اطلاعاتی در رابطه با نرم افزار معروف و پر کاربرد crm مدیریت مشتریان بپردازیم و موجب آشنایی شما با این نرم افزار بشویم؛ بنابراین از شما هم دعوت می کنیم تا این مقاله را زا دست نداده و با مطالعه ی آن میزان اطلاعات خود را افزایش دهید. در ادامه به صورت خیلی مختصر اما مفید این نرم افزار را مورد بررسی قرار داده ایم.

برای مطالعه بیشتر: نرم افزار حسابداری و انبارداری

Crm  نرم افزار مشتریان

Crm  نرم افزار مشتریان

طبق بررسی هایی که در زمینه این نرم افزار صورت گرفته است، نرم افزار Crm مدیریت ارتباط با مشتری از نرم افزار هایی به شمار می آید، که در این چند سال اخیر به عنوان یک پلتفرم به منظور مدیریت ارتباط با مشتری طراحی شده است.

همچنین لازم به ذکر است تا به این نکته توجه کنیم، که این نرم افزار توانسته پس از این همه فعالیت عنوان های پیشرفته ترین و کاربردی ترین نرم افزار را در حوزه ی ارتباط با مشتری از آن خود کند.

یکی از ویژگی های اصلی که در این نرم افزار به چشم می خورد، طراحی بسیار ساده ای می باشد، که مورد پسند بیشتر کاربران قرار گرفته است.

این طراحی علاوه بر اینکه نظر مشتریان را جلب کرده است، باعث بهبود عملکرد و همچنین افزایش بهره وری و مشتری مداری شده است. نرم افزار crm در تلاش می باشد تا رابطه ای پایدار و سودمند میان شما برقرار ساخته و مدیریت کسب و کار را مورد توجه قرار دهد.

به عبارتی خیلی ساده تر هدف از تشکیل این نرم افزار این است، که تمام ابزار های لازم برای کسب و کار برای شما فراهم شود تا شما با خیالی آسوده و به دور از هر گونه درگیری به کار خود بپردازید. خوشبختانه در نرم افزار Crm مدیریت مشتریان این امکان برای شما فراهم شده است،

تا فضای موجود را به یک فضای شخصی تبدیل بکنید، که این موضوع سبب شده است تا بیش از قبل نرم افزار crm مورد توجه عموم قرار گیرد. در بخش بعد برخی از ویژگی های مهم این نرم افزار را برای شما مورد بحث قرار می دهیم.

ویژگی های نرم افزار Crm مدیریت مشتریان

ویژگی های نرم افزار Crm مدیریت مشتریان

  • مدیریت خرید و فروش: شما می توانید خیلی راحت و بدون از هر گونه پیچیدگی اسناد مورد نظر خود را به صورت یکپارچه وارد این نرم افزار بکنید، سپس بر روی این موارد مدیریت و نظارت کامل داشته باشید و رفتار مشتری خود را قبل از هر چیزی پیش بینی کرده و به اندازه گیری نرخ فروش سازمان تان بپردازید.

 

  • خدمات پس از فروش: شما در این قسمت می توانید مشتریان خود را همراهی کرده و در لحظه به لحظه کنار آنها باشید. همچنین با ارائه خدمات پس از فروش اعتماد آنها را جلب کرده و رضایت آنها را از آن خود کنید.

 

  • مدیریت تبلیغات: با استفاده از کمپین های تبلیغاتی دیجیتالی و غیر دیجیتالی نتایج به دست آمده را پس از ارسال نهایی به مشتریان مورد تجزیه و تحلیل کلی قرار بدهید و به دقت آنها را بررسی کنید.

 

  • تجارت الکترونیک: این امکان برای شما فراهم شده است تا پس از گذراندن مراحل مربوطه محصولات خود را در فضا های تجارت بین بنگاهی قرار دهید. سپس می توانید مراحل فروش و پرداخت محصولات خود را در این فضا به راحتی مدیریت کنید و بر همه چیز تسلط داشته باشید.

 

  • باشگاه وفاداری: شما می توانید با توجه به قابلیتی که این نرم افزار به شما می دهد، مشتریان دائمی خود را از مشتریان معمولی جدا کرده و به همین منظور رضایت آنها را بیش از پیش با این کار جلب کنید.

 

  • BPMS: یکی از مهم ترین ویژگی های این نرم افزار این است، که شما می توانید بر روی کارکرد عوامل خود نظارت داشته باشید، که این موضوع خیلی اتفاق خوبی برای شما خواهد بود.

 

  • مرکز تماس تلفنی: نرم افزار crm این قابلیت را برای شما مهیا کرده است تا به تماس های ورودی و خروجی دسترسی داشته باشید تا بدین وسیله بتوانید مکالمات آنها را شنود کرده و فرایند های پاسخگویی به مشتریان را نسبت به قبل بهبود ببخشید.

بیشتر بدانید: آموزش نرم افزار حسابداری و انبار داری

مزیت های استفاده از نرم افزار Crm مدیریت مشتریان

مزیت های استفاده از نرم افزار Crm مدیریت مشتریان

  • یکی از مهم ترین ویژگی های این نرم افزار کاهش نیروی انسانی می باشد. با استفاده از نرم افزار Crm مدیریت مشتریان میزان استفاده از نیروی انسانی به مقدار قابل توجهی کاهش می یابد، که این در کاهش هزینه ها و … بسیار موثر می باشد.

 

  • برای ثبت و بایگانی اطلاعات دیگر نیاز نیست تا کلی سختی و .. بکشید؛ چرا که با استفاده از این نرم افزار ها تمامی کار های به صورت مکانیزه انجام می شود. لازم به ذکر است تا به این نکته هم به اندازه ی کافی توجه داشته باشید، ثبت اطلاعات در این نرم افزار به صورت کامل و جامع انجام می شود.

بیشتر بدانید: بازاریابی محتوایی چیست

  • یک مورد دیگر را در هم باید در نظر بگیریم، اینکه در این نرم افزار ها دیگر خبری از غیر دسترس بودن اطلاعات وجود ندارد بلکه برعکس هر اطلاعاتی که شما دارید، برای همه افراد در دسترس می باشند و آنها می توانند به راحتی از آن استفاده کنند.

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

AI Chatbot Avatar
گفتگو با شخص حقیقی چت کن با من