آموزش نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری و انبارداری

نرم افزار حسابداری و انبارداری رایگان

امروزه با پیشرفت علم و فناوری هر روزه ما شاهد تغییراتی هستیم، که در اطرافمان صورت می گیرد و این تغییرات چه خوش یا چه ناخوش بر روی زندگی ما تاثیر می گذارند. اینکه می گوییم دنیا هر لحظه در حال تغییر است، این تغییر شامل همه چیز می شود، به همین خاطر نمی توان چیزی را از این موضوع بسیار کلی جدا دانست؛ به قول معروف مرغ از شیر مرغ گرفته تا جان آدمیزاد. مسلما با آگاه بودن از این موضوع دیگر نباید بابت هر تغییری در دنیای اطرافمان تعجب کنیم. مثلا همین حسابداری که امروزه با آن سر و کار داریم قبلا در بازار به وسیله ی چرتکه و… انجام می شد یا انبارداری قبلا نیاز به دفتر و دستک بسیار زیادی داشت اما امروزه خیلی ساده با استفاده از نرم افزار های حسابداری و انبارداری تنها با یک کلیک و یا جست و جوی کوچک می توانید از وضعیت انبار و حساب خود با خبر شوید.

تاکنون باید متوجه شده باشید که قرار است در مورد چه چیزی صحبت کنیم. در این مقاله تصمیم داریم که درمورد دو نرم افزار بسیار کاربرد و معروف صحبت کنیم؛ نرم افزار حسابداری.

این دو نرم افزاری که خدمت شما عرض کردیم از جمله نرم افزار هایی به شمار می آیند، که اکنون به دلیل کاربرد مهم شان بسیار از آنها گفته می شود. از همین رو از شما دعوت می کنیم تا با همراهی ما با این دو نرم افزار بسیار کاربردی آشنا شوید.

نرم افزار حسابداری و انبارداری چیست؟

همان گونه که در بخش قبل به این موضوع اشاره کردیم با پیشرفت جهان خیلی از موارد از کوچک تا بزرگ گرفته دستخوش تغییر شده اند. نرم افزار حسابداری و انبارداری هم از نمونه های بارز و بسیار کوچک این تغییراتی می باشد، که با آن سر و کله می زنیم؛ در نتیجه خیلی قاطع می توانیم بگوییم که این موضوع از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

این نرم افزار توانسته در طی این چند سال اخیر آنطور که باید خود را به مردم ثابت کند و باعث شود که مردم روش های قدیمی را کنار گذاشته و روش های جدید را جایگزین آنها کنند.

نرم افزار حسابداری و انبارداری علاوه بر اینکه کار های حسابی انبار گردانی شما را انجام می دهد، شامل موارد دیگری هم می شود، که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

 

 برخی از اقداماتی که می توان از طرق نرم افزار حسابداری و انبارداری انجام داد!

 • یکی از مهم ترین مزیت های این نرم افزار این است، که به شما این امکان را می دهد که خیلی راحت بدون اینکه از قبول درمورد این کار ها آموزش ببینید، از این نرم افزار ها استفاده کنید. خوب این موضوع خیلی به نفع شما خواهد بود، در غیر اینصورت آنها برای انجام دادن چنین کارهایی باید آموزش ببینید.

 

 • در این نرم افزار شما می توانید علاوه بر حساب ها و انبار ها، کالا ها و حتی اشخاص را خیلی راحت دسته بندی کنید و در لایه های مخصوص به خود قرار دهید. این نرم افزار به قدری کامل می باشد، که شما قادر هستید تا تمامی اطلاعات مربوط به حساب ها و انبار ها را از جمله: نام کالا، بارکد، بارکد دوم، سریال کالا، قیمت خرید، واحد، موجودی اولیه، قیمت فروش، تخفیف فروش، تخفیف خرید و … را خیلی آسان در آنها درج کنید.

 

 • به جز موارد بالا تولید کردن سریال کالا و بارکد به صورت گروهی برای شما وجود دارد، که خب مزیت بسیار بزرگی می باشد. همچنین چاپ کردن مشخصات کالا و بارکد را هم نیز به این موارد اضافه کنید.

 

 • از دیگر امکاناتی که خیلی در نرم افزار حسابداری و انبارداری به چشم می آید، این است که شما امکان ذخیره کردن فاکتور های فروش، فاکتور های خرید، پیش فاکتور و حتی رسید های ورود و یا حواله های خارج را دارید و می توانید به راحتی این کار ها را تنها با استفاده از این نرم افزار انجام دهید.

ویژگی های یک شرکت طراحی سایت خوب

 • چک موجودی انبار همیشه یکی از کارهایی بوده است، که خیلی دردسر ها به همراه خود داشته است، اما اکنون این نرم افزار به قدری این کار را برای شما راحت کرده است، که مانند آب خوردن می باشد.

 

 • شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید ذخیره کردن فرمول در این نرم افزار ها یکی از مهم ترین ویژگی هایی می باشد، که بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است.

 

 • خوشبختانه باید بگوییم که امکان ترسیم نمودار هم برای شما فعال شده است. پس دیگر نیازی نیست تا از جانب ترسیم نمودار نگران باشید، نرم افزار حسابداری و انبار داری این امکان را هم در کنار دیگر امکانات برای شما فراهم کرده است.

 

 • در سال های گذشته امکان ثبت فاکتور و … معمولا با کلی تعلل همراه بود و زمان زیادی را از افراد می گرفت اما در این نرم افزار به این موضوع بسیار توجه شده است و اکنون چنین کار هایی با سرعت های بسیار بالایی در نرم افزار حسابداری و انبارداری انجام می شود.

 

 • برای چاپ اسناد و … دو راه پیش روی شما قرار دارد، که هر کدام از آنها بستگی به تصمیم شما دارد که کدام یک از آنها را انتخاب می کنید. 1- استفاده از کاغذ های معمولی برای چاپ 2- استفاده از کاغذ های حرارتی.

 

 • سند انتقال کالا از یک انبار به انباری دیگر یا حواله برگشت از ورود و برگشت را از دیگر مزایای این نرم افزار در نظر بگیرید، که برای شما مهیا کرده است.

 

 • گزارش از هر چیزی با استفاده از نرم افزار حسابداری و انبارداری دیگر برای شما کار دشواری نخواهد بود؛ چرا که دیگر نیازی نیست تا شما دردسر های قبل را به جان بخرید و خود را به زحمت بیندازید. تنها کاری که انجام می دهید، فقط و فقط یک کلیک ناقابل است.

 

 • از نظر پشتیبان گیری و بازیابی همانند دیگر موارد دیگر شما اصلا در مضیقه نمی باشید و خیلی راحت این امکان در نرم افزار های حسابداری و انبارداری پیش روی شما قرار گرفته است.

 

 • برای ورود کاربران به نرم افزار حسابداری و انبارداری رمز عبوری برای آنها در نظر گرفته شده است.

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

AI Chatbot Avatar
گفتگو با شخص حقیقی چت کن با من