در پوشه ای که در اختیارتون قرار داده میشه چندین فایل نصبی وجود دارد که برای راحتی کار شما تیم ما این موارد را در اختیار شما قرار داده است.

وارد گزینه ملزومات برنامه شوید.

فایل زیپ NET.Framework.4.8 را از حالت فشرده خارج کرده و اقدام به نصب فایل مینمایید. و بعد از آن روی گزینه SQL2019-SSEI-Expr میزنید و به ترتیب مراحل زیر فایل را نصب مینمایید.

بعد از آن اکسپت را بزنید و گزینه اینستال رو بزنید. در مرحله بعد  فایل SSMS-Setup-ENU را باز نمایید و مرحراحل نصبش بسیار آسان می باشد کافیه گزینه install را میزنید.

حال در پوشه ی اسکریپت وارد می شویم:

 و روی اسکریپت مورد نظر دابل کلیک میکنیم در پنجره ای که باز شد کلیک راست کرده و گزینه Execute را میزنیم.

اگر مرحله بالا با موفقیت انجام شد باید یک دیتا بیس با نام DEMO  و یا FDFORCUSTOMER در بخش دیتا بیس SSMS  نصب شده باشد به مانند شکل زیر(نکته: قبل از چک این مورد روی DATABASE  در SSMS  کلیک راست کرده و رفرش را بزنید)

در غیر این صورت بر حسب نوع فایل اگزه که در اختیارتون قرار داده میشه وارد یکی از پوشه های زیر شوید:

و سپس تمام فایل هارو کپی کنید بعد از آن  کلمه SSMS  را در پنجره سرچ ویندوز وارد کرده و وارد SSMS شوید. و در ساید بار سمت چپ روی گزینه DATABASE  کلیک راست کرده و NEW DATABASE را بزنید تا وارد پنجره زیر شوید

در پنجره باز شده طبق عکس بالا، آدرس داده شده را کپی کنید و در پنجره جدیدی آدرس را به مانند عکس زیر باز نمایید:

فایل هایی که کپی کرده اید را در این قسمت PASTE نمایید. و سپس وارد SSMS  شوید و روی گزینه DATABASE کلیک راست کنید و وارد ATTACH شوید.

در پنجره ای که باز شد روی ADD  کلیک نمایید و نام فایلی که کپی پیست کردید را در این پنجره پیدا کرده و سلکت نمایید(تک کلیک) و روی OK  کلیک نمایید. و در پنجره های بعدی نیز OK  رابزنید.

حال با خیال راحت وارد پوشه SETUP FILE  شوید و فایل EXE  را باز نمایید.

توجه داشته باشید که حتما حتما می بایست در درایوی به غیر از درایو C نصب انجام بشود.

پس از آن نرم افزار را باز کرده و با صفحه زیر مواجه میشوید:

در کادر سفید اولی کد سیستم شما را میدهید که میبایست بدون کم و کاست کپی نمایید و به پشتیبانی تحویل بدهید تا کلید لایسنس را به شما بدهند و سپس وارد مرحله ثبت نام می شوید که در این جا به جهت امنیت، حتما حتما باید نام کاربری وارد شده به همراه رمز عبور را حفظ نمایید، در صورت فراموشی تیم پشتیبانی مسئولیتی بر عهده ندارد

نکته مهم: در هنگام ثبت نام حتما عکسی برای خود با فرمت مطرح شده انتخاب نمایید.

حال میتوانید از نرم افزار استفاده نمایید.

نکات تکمیلی:

در فایل هایی که در اختیار شما قرار داده شده است دو فولدر دیگر به نام های “فونت” و “لایسنس برای چاپ” وجود دارد.

فولدر فونت در واقع، فونت مربوط به نرم افزار هست که اگر سیستم شما نداشته باشد، نرم افزار با فونت پیش فرض ویندوز بالا می آید. تنها کافیست وارد آدرس زیر شوید و فونت هارا در آن جا کپی پیست کنید(در صورت نبود فونت در آدرس پایین)

فولدر “لایسنس برای چاپ” در واقع حتما برای استفاده ازعملکرد پرینت  نرم افزار مورد نیاز هست . تنها کافیست محتویات فولدر را کپی کرده و در آدرس زیر پیست نمایید:

موردی که در عکس بالا روش خط کشیده شده است نام سیستم شما هست که برای هر سیستم متفاوت می باشد.

توجه داشته باشید که اگر پوشه Stimulsoft  در این آدرس وجود نداشت، خودتان به مانند اسم در عکس بسازید( توجه داشته باشید که حروف کوچک و بزرگ بسیار مهم هست )

AI Chatbot Avatar
گفتگو با شخص حقیقی چت کن با من